בחירת מעבדת שיניים בתל-אביב

בן יהודה 110, ת"א | פקס: 03-5279024

טל´: 03-5277013 | נייד: 054-4490905

*עזרה ראשונה במקרים דחופים

לייעוץ מלאו טופס ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי:


השם שלך (*)

האימייל שלך: (*)

טלפון

ההודעה שלך

בחירת מעבדת שיניים בתל-אביב

במידה ואתם חשים כאבי שיניים, השיניים שלכם אינן ישרות או שאתם סובלים ממחלת חניכיים, ניתן לשער שאתם עומדים לפני טיפול יסודי. הטיפול אצל רופא השיניים יתבצע לאחר אבחון מצב השיניים כאשר לעתים רופא השיניים יכול לדעת מה מצב השיניים בהסתכלות עליהן וצילום בסיסי, אך במקרים מורכבים כמו גם במקרים של השתלות שיניים או יישור שיניים לעתים יפנה רופא השיניים את המטופל לביצוע בדיקות במעבדת שיניים. הבדיקות השונות יאפשרו לרופא השיניים לדעת מה בדיוק מצב החניכיים ובהתאם לתכנן את הטיפול. במידה ואתם מתגוררים בתל אביב ובסביבה ואתם עומדים לפני טיפול שיניים ניתן לשער שתחפשו אחר מעבדת שיניים בתל אביב.

מתי תצטרכו מעבדת שיניים בתל אביב

מעבדת שיניים בתל אביב תשמש אתכם במידה ואתם עומדים לפני טיפולי שיניים מורכבים ורופא השיניים שלכם קבע כי הוא זקוק לבדיקות משלימות. הבדיקות המשלימות יסייעו לרופא השיניים לדעת לפני מה הוא עומד ולכתנן היטב את הטיפול עצמו. למשל במקרים של השתלות שיניים על רופא השיניים לדעת מה מצב החניכיים על מנת לתכנן אלו שתלים הוא יניח וכיצד יניח אותם. התוצאות של מעבדת השיניים יתנו לו תמונת מצב מדויקת למצב החניכיים והשיניים וכשתגיעו לביצוע הטיפול עצמו הוא יהיה יעיל, מהיר ונקודתי. על מנת לבחור את מעבדת השיניים שלכם בתל אביב כדאי שתבררו מראש כי המעבדה מתאימה לצרכים שלכם.

כיצד תדעו אם מעבדת השיניים היא הטובה עבורכם

במידה ורופא השיניים הפנה אתכם למעבדת שיניים, הוא יפנה אתכם עם דרישות ספציפיות. רופא השיניים יודע לאיזה מידע הוא זקוק כדי לתכנן ולבצע את הטיפול והתפקיד של המעבדה הוא לספק לו את כל המידע הנדרש. לכן, כשאתם מחפשים אחר מעבדת שיניים בתל אביב חשוב שתבררו כי המעבדה עומדת במספר פרמטרים:

  • חשוב לברר כי מעבדת השיניים בתל אביב יכולה לבצע עבור רופא השיניים את כל הבדיקות הנדרשות לו.
  • חשוב לברר כי המעבדה עושה שימוש באמצעים אותם מבקש רופא השיניים ואם הוא מבקש הדמיות ממוחשבות המעבדה מבצעת את ההדמיות הנדרשות ולא בוחרת לבצע אותן במכשירי הדמיה אחרים מאלו שהורה הרופא.

דילוג לתוכן